Çalışma saatlerimiz: Pzt - Cmts 8:00 - 20:00
 Raporlama

Raporlama

En yeni teknolojilere göre hareket eden ve modern cihazları kullanarak araçlarınızda bazı analizleri tamamlayan ekiplerinizin ne denli profesyonel olduğunu görebilirsiniz. Araçların çeşitli kısımlarında gerçekleştirilecek kontrollerin sonucunda hangi alanlarda arıza olduğunu net biçimde görmeniz için raporlama yapılmaktadır. Grafiklerden ve açık bir şekilde belirtilen analizlerden yola çıkarak alacağınız araçların son durumlarına dair bilgilendirici çalışmalardan faydalanabilirsiniz. Hata payını sıfırlayan sistemlerimiz ile bilgisayarlı ortamlarda yapılacak testlerin neticesinde her detaya erişmeniz mümkün olacaktır. Araç sahiplerini ve ikinci el araç alımı yapacak olan kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanacak raporlara göz atabilirsiniz.

Kaporta bölümünde, süspansiyonlarda, fren sistemlerinde, araç ön ve arka düzenlerinde, motor bölümünde ve daha pek çok parça üzerinde detaylı bir şekilde gerçekleştirilecek olan incelemeler ile oto ekspertiz raporları hazırlanmaktadır. Araçları kullandığınız esnada beklenmedik bir arızanın canınıza mâl olabileceğini unutmamalısınız.

Araç alımı yapılacağında kazalardan veya değişen parçalardan haberdar olmayı istemek en doğal hakkınızdır. Ancak bazı durumlarda araçların kaza kayıtlarının bulunmaması nedeniyle büyük risklerin yaşandığı görülmektedir. İşte tüm bu soru işaretlerinizi yok edecek olan raporlama sistemlerimiz ile en güvenli ekspertiz çalışmalarından faydalanabilirsiniz.

Oto ekspertiz hizmetlerinde deneyimli ve eğitimli olan personellerimizin sizleri mağdur etmeyeceğini görebileceksiniz. Yanılma payına yer vermeyen ve en iyi teknolojiyi kullanan çalışanlarımız sayesinde güveniniz asla boşa gitmeyecektir. Maddi ve manevi açıdan zarara uğramamanızı sağlayacak olan raporlama hizmetlerimizin faydalı olacağını göreceksiniz. Arızaların ertelenmemesi ve ihmal edilmemesi gerektiğini vurgulayan çalışanlarımız, araç alımlarından önce bilgilendirmektedir.