20 Yıllık Profesyonel geçmiş

Biz yılların verdiği tecrübe ile bu yollara çıktık. Uzman kodromuzun tamamı yıllarca otomotiv sektöründe oto tamir ve kaporta boya gibi ana sektörlerde hizmet vermiş ekipten oluşmaktadır. Bilgi, birikim ve tecrübemizi son sistem cihazlarla Entegre ederek siz değerli müşterilerimize doğru tespit ve raporlama hizmeti sunmaktayız. 

Biz Artık Daha Güçlüyüz !

2000li yıllardan beri her zaman esnaflık anlayışımız ile birlikte bir çok otomotiv  sektöründe öncülük sağladık ve şimdide güçlerimizi Dynopower cihazları ile birleştirdik. 

Tam otomatik ve yanılma payı neredeyse hiç olmayan cihazlarımız uzman kodromuzun tecrübeleri ile son sistem Dynopower Cihaz ve ekipmanları hizmetinize sunduk. 

Uzman Kadromuz ile tanışın

Biz güçlüyüz ! Çünkü Arkamız da Tecrübe var! 

Adımızı da buradan alıyoruz. ikinci el piyasasında hata payı olmayan raporları sunuyoruz.  

Adımızı artık her geçen gün duyulmasını sağlayan otomotiv sektöründe sorumluluk alıp Güçlü Adımlar atıyoruz!

Raporlarımıza manuel müdehale edilmez!

Bizi diğer ekspertiz firmaları ile karşılaştırmayın! Son sistem test cihazlarımız ile birlikte raporlarımız tamamen test cihazlarına bağlı olduğu için doğrudan aracınız ile entegreli çalışır ve hiç bir personel manuel (elle) ayarlarını değiştiremez ve aracınızın değişen boya durumunu öğrenmek için aracınıza zarar vermiyoruz ve boyasını zedelemiyoruz. gerçek rapor sunuyoruz.

2000 li Yıllardan Beri otomotiv Sektöründeyiz.

Dynopower Ekibi olarak Her zaman en doğrucu ve gerçekçi olarak 2000li yıllardan beri otomotiv sektörün de (oto bakım – onarım – kaporta – boya gibi)  sağlam adımlarla ilerleyerek siz değerli müşterilerimize oto ekspertiz sektöründe hizmet vermekteyiz. 

2+

Şube

100%

Mutlu Müşteri

10+

Uzman Personel