Çalışma saatlerimiz: Pzt - Cmts 8:00 - 20:00
 Boya ve Kaporta Bölümü

Boya ve Kaporta Bölümü

Araçlarda motor kısımlarını, sürücülerin ve yolcuların olduğu alanları kapatan ve diğer aksamların da üstünü kaplayan alan kaporta olarak bilinmektedir. Ülkemizde araç satışları yapılırken ilanlarda genellikle boya ve kaporta bölümü için hiçbir işlemin söz konusu olmadığına değinilmektedir. Ancak araç satmak isteyen kişilerin yaptıkları kazaları ve araçların aldıkları hasarları gizlemek amacıyla kaportada birtakım değişimleri yaptıkları görülmektedir. Orijinal halinden ayrılan bu alanlarda değişen boyalara ve tüm değişimlere ilişkin ekspertiz çalışmalarını firmamız sayesinde alabilirsiniz. Böylece çok sık yaşanan bir mağduriyetten kurtulmak için doğru çözümü elde edebilirsiniz.

Boya ve Kaporta Bölümü İçin Hangi Testler Yapılır?

En yenilikçi ve teknolojik cihazlardan yadım alınarak gerçekleştirilen testler neticesinde boyanan parçalara ilişkin kontroller yapılmaktadır. Herhangi bir parçanın değişip değişmediğinin yanıtını almanız için Boya ve Kaporta Bölümü ile ilgili hassas bir şekilde çalışılmaktadır. Gövde, çamurluk, bagaj, tavan, kapılar, iç direk, stepne havuzu ve şasi gibi alanlarda geçekleştirilecek kontroller ile son durumları hakkında bilgi verilmektedir.

Bu incelemeler neticesinde araçların fabrika çıkışlı olup olmadıkları ve sonrasında herhangi bir işleme maruz kalıp kalmadıkları açık bir şekilde raporlanmaktadır. Eğer bu tür bir işlem gerçekleştirilmiş ise nedenleri de belirtilmektedir. Bu sayede alacağınız araçların kaza yapıp yapmadığına dair bilgileri elde etmeniz mümkündür. Can ve mal güvenliğinizi korumak amacıyla harekete geçen ekiplerimizin bu bölümde titizlikle çalıştıklarını belirtiyoruz. Güvenilir araçları almanız için gerekli testleri tam zamanında yaparak sonuçları tarafınıza hızla ulaştırmaktadır.